Debat i ashpër mes Bledit dhe Bleros

Gjatë spektaklit të djeshëm në Big Brother Vip Kosova u diskutua tema e Bucit dhe Santianës, i dashuri i të cilës edhe kishte dërguar letër.

Secili nga banorët dhanë mendimet e tyre, ndërsa mendimi i Bleros nuk i pëlqeu Bledit.

“Ti je profesor i dashurisë”, i tha Bledi Bleros dhe kjo e acaroi këtë të fundit shumë.

Blero është komentuar shumë për ndarjet me dy bashkëshortet e tij dhe lidhjen e tij të fundit.

.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë