Adelina Tahiri na rikujton edhe njëherë jetën e saj super-luksoze, kësaj radhe e ka ‘tepruar’

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit, ajo ka treguar edhe nëjherë jetën e saj super-luksoze./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë