Kaltrina Selimi ndryshon komplet ngjyrën e flokëve, nuk do ta njihni me këtë pamje të re

Këngëtarja e njohur, Kaltrina Selimi, gjithmonë veçohet për thjeshtësinë që e ka, këtë ajo e ka dëshmuar edhe në ditën e dasmës së saj.

Në vitin 2012 Kaltrina i ka dhënë fund beqarisë, duke e kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me Driton Stubllen, përcjell ORAinfo.

Ajo pas martesës ka vazhduar të jetë shumë aktive në muzikë, duke realizuar disa projekte muzikore.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se i ka bërë flokët e bardha dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë