E thirri Albën në emër të Albyy, Azemi ndihet i turpëruar

Azemi është vu në siklet pas një situate që ka pasur me Ablën dhe Yllin në banjo.

Ai ia spjegoi situatën Vesës ku tha se ishte në banjo me Albën dhe Bucin, teksa këtij të fundit po i tregonte se po i dhimbte goja, ndërsa ai i ka thënë “ta kishe hapur kështu me fol, i kishe pasur punët mirë”.

“E më shpëtoi fjala “Alby”. Unë e këqyra Albën dhe thashë “Alby”. U nervozu”, tha Azemi,

.

.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë