Xhuli del fare pa sytjena, ka vendosur t’i çmend meshkujt me pamjen e fundit

Xhuli Nura, po shijon në masë të madhe famën pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Finalistja e këtij reality shoë ka marrë vëmendje mjaft të madhe muajve të fundit, përcjell ORAinfo.

E vetëdijshme për këtë, Xhuli vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Në fotografinë e fundit vërehet se Xhuli nuk ka vënë sytjena dhe po duket tejet atraktive./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë