Me fustan të gjatë e me këmbën komplet zbuluar, Violeta i lë ‘nën hije’ edhe nuset e estradës

Këngëtarja e njohur kosovare, Violetë Kukaj është ndër këngëtaret më me zë në vend.

Ajo tashmë është shumë aktive edhe me projekte të reja muzikore, përcjell ORAinfo.

Violeta është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të kuq dhe po duket tejet atraktive.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë