Adelina Tahiri qenka nuse tradicionale, ka përgatitur burek për veten, burrin dhe djalin

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se ka përgatitur burek për familjen./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë