Leonora e ka tepruar me ndërhyrje e filtera, nuk po njihet më nga gjithë këto intervenime

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Në fotografinë e fundit mezi po njihet nga ndërhyrjet dhe filterat./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë