Blero tregon arsyen pse u ndalua nga policia kufitare në Zvicër

Blero ka bërë një bisedë me dy banorët e tjerë, Adrin dhe Besin.

Ai ka ndarë një histori interesante nga jeta e tij.

Blero tregoi arsyen se pse është ndaluar nga policia kufitare në Zvicër.

Për më shumë, shikoni videon e mëposhtme: 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë