Blero: Më mungon shumë çika, nana e nusja (VIDEO)

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Blero dhe Edona kanë zhvilluar një bisedë me njëri-tjetrin.

Blero i ka treguar Edonës se po i mungon shumë vajza, nëna dhe e dashura e tij, përcjell Klankosova.tv.

“Po më mundon shumë çika, nana e nusja”, është shprehur ai.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë