Kiara e Luizi po bëhen prindër, marrin dhuratën më të bukur dhe më gjigante që keni parë

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura në shqiptari.

Bukuroshja është shumë e përfolur si për jetën e saj profesionale, ashtu edhe për atë private, përcjell ORAinfo.

Vazhdimisht po përflitet se ajo dhe Luizi po bëhen prindër për herë të parë.

E në fotografinë e fundit ata kanë treguar se kanë marrë dhuratë shumë lule./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë