Engji bën një ndryshim të papritur në pamje, kësaj radhe e ka bërë me shumë shije

Engjëllusha Salihu është njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura në vend.

Ajo është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli, përcjell ORAinfo.

Ajo së fundmi ka shpërndarë një foto ku shihet se i ka rregulluar thonjtë.

Kësaj radhe i ka bërë të kuq dhe po i duken shumë bukur.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë