Vesa shpërthen në lot pasi tregon arsyen pse nuk i flet vëllai i saj

Banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Vesa, ka shpërthyer në lot pasi tregoi arsyen se pse nuk është duke i folur vëllai i saj.

Vesa tha se prej ditës që ka ardhë në Kosovë, vëllai i saj i është hidhëruar dhe s’ka fol me të.

“100 herë i kam thënë ‘hej Drini, nëse më këqyr përshëndetje’”, tha Vesa.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë