Upss, Albës i dalin të brendshmet në fushë sonte në spektakël

Alba padyshim është emër mjaft i lakuar në media rozë këto ditë.

Ajo sot ka vendosur të shfaqet me një fustan të shkurtër dhe provokativ, shkruan Kosovarja.

Alba ka marrë pozicion para ekranit por ka harruar një detaj, fustani i shkurtër padijenen e saj ia ka nxjerr në pah të brenshmet.

Përtej kësaj, Alba po merr komplimente të vazhdueshme nga djem por jo vetëm.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë