Nuk do ta njihni/ Kështu dukej Alba Vukaj para se të bëhej e famshme

Dalin pamjet si dukej banorja e BBVK-së, Alba Vukaj para se të bëhej e famshme.

Sezoni i dytë i Big Brother Vip Kosova, po merr vëmendje të madhe me personazhet e tij.

Ndonëse shumica ishin personazhe jo aktive në mediat sociale, Gani Germia dhe Edona James duket se po marrin zemrat e shumë ndjekësve, shkruan InfoKosova.

Në mesin e tyre është edhe influencuesja Alba Vukaj.

Alba për shumicën e shikuesve ishte emër i panjohur, megjithatë arrit të marr vëmendje me bukurinë që e ka.

Në rrjete është publikuar një fotografi se si dukej Alba para se të bëhej e famshme.

Ndonëse nuk dukej zeshkane si sot, Alba shihet edhe me ndryshe në fytyrë./InfoKosova

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë