Pas “Prime’s”, Bleros i ndodh e papritura në Instagram, i shtohen 14 mijë ndjekës

Këngëtari Blero është banori i parë që i është bashkangjitur reality show-t, “BBV Kosova 2”.

Pas hyrjes në këtë format ai ka marrë mbështetje të madhe nga familjar, miq e fansa. Gjithashtu me debatet e tij dhe argumentet ka arritur të fitojë zemrat e publikut.

Këtë e kemi vërejtur edhe pas mbajtjes së “Prime” natën e mbrëmshme.

Ditën e djeshme në llogarinë e tij në Instagram numëroi 317 mijë fansa ndërsa sot numëron 331 mijë fansa, duke iu rritur me shumë se 14 mijë ndjekës në më pak se 24 orë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë