(VIDEO) “Mos fol palidhje”, përplasen Gani Gërmia dhe Yllin

Gani Gërmia dhe Ylli kanë debatuar me njëri-tjetrin.

Diskutimi i tyre është zhvilluar rreth tatuazheve, përcjell Klankosova.tv, transmeton Dukagjini.

“Mos fol palidhje”, i është drejtuar Ylli, Gani Gërmisë në një moment.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë