“Tara I love you babi”, Blero i çon porosi vajzës nga kuzhina (Video)

Derisa ishin duke përgatitur ushqimin, Blero, Alba dhe Meti i dhanë një përshëndetje nënave të tyre.

E teksa pozuan për një foto që të tre, Blero i dedikoi një mesazh vajzës së tij, Tarës.

“Tara I love you babi”, është shprehur Blero para kamerës.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë