Adelina Tahirt ka filluar të plaket shumë, filterat e fotoshopi e tradhëtuan në fotografinë e fundit

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Adelina duket se bën një jetë shumë luksoze dhe këtë nuk e fshehë.

Në fotografinë e fundit në pjesën e qafës duket se Adelina ka filluar paksa të plaket./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë