Shqipja e ‘Përputhen’ hyn në ‘BBVK’ me këngën “Xhamadani vija-vija”

Shqipe Hyseni është banorja e radhës që u fut në ‘BBVK’.

Hyrja e saj ishte më ndryshe nga të tjerët, pasi u shfaq me veshje kombëtare.

Ajo deklaroi se ky do të jetë reality-show i fundit që do marrë pjesë dhe ishte e bindur se do ta fitojë këtë sezon.

.

.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë