Liberta zbulon banorin e parë të “Big Brother VIP Kosova”

Big Brother VIP” është absolutisht formati televiziv më i shikuar në botë.

“Big Brother VIP Kosova” kishte edicionin e parë vitin e kaluar dhe suksesi ishte i jashtëzakonshëm, duke tejkaluar edhe parashikimet.

“BBVK” po rikthehet së shpejti në ekran dhe kurreshtja për të ditur se kush janë banorët, është e madhe.

Drejtoresha e kastingut, Liberta Spahiu, sot ka nxjerrë trupin e njërit prej konkurrentëve, por jo edhe fytyrën.

Kurreshtja po rritet. A thua, kush është?

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë