Kiara e çon në këmbë krejt shqiptarinë, publikon momente intime me Luizin

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e shtrirë me Luizin dhe këtë e ka ndarë me ndjekësit.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë