Pasi dhanë lajmin se po bëhen prindër, Kiara dhe Luizi pranojnë dhuratën më të bukur të mundshmne

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin, përcjell ORAinfo.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar dhuratën që ka marrë, e që është një dedikim për të dhe Luizin./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë