Big Mama shfaqet në shoqëri të një mashkulli bukurosh, a është i dashuri i saj?

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Këngëtarja po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet në shoqëri të një mashkulli misterioz.

E veshur me fustan me shumë stil, Big Mama po shkëlqen në pamje.

Ndërsa fansat kane ngritur dyshimet nëse mashkull në foto është i dashuri i ri i Big Mamas, apo ndonjë shok i këngëtares. /ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë