Learta del me Kushtrimin për kafe, por befasoi me pamjen e saj

Është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të shoë bizzit.

Bëhet fjalë për nusen e djalit të Shyhrete Behlulit, Learta Jakupin, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se ka dalë për kafe me burrin e saj dhe ishte pamja e thjeshtë e saj që mori tërë vëmendjen.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë