Një vajzë misterioze masazhon Don Xhonin në Ibiza

Pas një vere të nxehtë dhe shumë të ngarkuar, Don Xhoni ka nisur pushimet.

Ai bashkë me menaxherin e tij dhe Butrint Imerin, janë nisur drejt Ibizës.

Këtë e kanë zbuluar vetë dy artistet shumë të kërkuar.

Madje në një postim së fundmi, Don Xhoni u shfaq i ulur teksa e masazhonte një vajzë misterioze fytyra e së cilës nuk shihet.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë