Ariana nga Drenasi ka vendosur ta çmend burrin me postimin e fundit, a thua si do të reagojë ai?

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante e me plot sharm.

Sot ajo ka publikuar një fotografi nga prapa e cila duket se do ta bëjë xheloz Ermalin./ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë