Andrra lajmërohet nga pushimet në Greqi, me këtë veshje do ta ‘shkrijë’ Sinanin

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha.

Ajo që kur u martua me atë, vazhdimisht është pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Nuk kalojë shumë kohë dhe ajo u bë nënë e dy djemve.

Shpesh herë Andrra në rrjetet e saj sociale tregon shumë nga jeta e saj e përditshme.

Ajo po jeton një jetë shumë luksoze, duke treguar se është një grua shumë e lumtur krah burrit kësaj.

Andrra se fundmi ka nisur pushimet në një vend luksoz në Greqi.

Nga atje, Andrra ka sjell disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

Sinani do të shkrihet kur ta shoh në këtë veshje nga pushimet. /ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë