Aida Doçi merr vendimin e papritur, po e lëshon Kosovën dhe kjo është arsyeja

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

E mbrëmjet e saj duket se tashmë i ka edhe jashtë Kosovës, sepse me postimin e fundit ka treguar se po udhëton për diku.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë