Afrona ndahet nga i dashuri zviceran, ka disa fjalë për të (FOTO)

Ditë më parë u vu re për ndarjen e Afronës nga partneri i saj zviceran, James Smith.

Kjo u kuptua nga rrjetet sociale dhe mungesa e tij në ditën më të veçantë të Afronës, atë të ditëlindjes së 31-të, javës që po lëmë pas.

Bukuroshja që fokusin e ka vetëm tek qendra e saj estetike nuk është se ka folur mbi këtë pjesë.

Por një postim i saj sonte mbase mund të jetë fjala e saj indirekte mbi këtë zhvillim.

Ajo ka ndarë një shprehje ku shkruhet:

‘Është në rregull të jesh e frikësuar. Por duhet ta sfidosh veten, të hapesh, dashurosh, të bësh gabime, të mësosh, të bëhesh më e fortë. Dhe të fillosh sërish nga e para’, është shprehur ajo.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë