Shyhrete Behluli i dedikon këngë nipit në festën e madhe të synetisë

Familja e Shyhrete Behluli mbrëmë ka pasur një festë të madhe.

Vogëlushi i Leartës dhe Kushtrimit është bërë synet dhe familja ka organizuar një festë të madhe për të shënuar rastin.

Shyhretja madje u kujdes që t’i dedikojë këngë nipit të saj, Matinit.

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë