Në ditëlindjen e heroit Fehmi Lladrovci: Çdo ditë është festë në Kosovën tonë të lirë!

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka përkujtuar vëllanë, heroin Fehmi Lladrovci, për ditëlindjen e tij.

Postimi i plotë:

Të kujtojmë gjithmonë me krenari, çdo ditë është festë në Kosovën tonë të lirë bashkë me Ty, me heroinat, heronjtë, dëshmorët dhe martirët e kombit!

https://instagram.com/p/CsyRSUNN56d/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë