Harroni të gjitha, Neca mori vëmendjen mbrëmë në synetinë e Matinit, nuk duhet humbur kjo pamje

Neca mori vëmendjen mbrëmë në synetinë e Matinit, nuk duhet humbur kjo pamje.

Bukuroshja bionde sonte ka marrë pothuajse gjithë vëmendjen.

Për festën e organizuar nga familja Behluli, me rastin e synetisë së djalit, të Leartës dhe Kushtrimit kishte shumë të ftuar.

Në këtë organizim, nuk kishte se si të mungonte kunata e Leartës, Neca e cila mahniti me dukjen.

Ajo ka zgjedhur një fustan të ngushtë ngjyrë portokalli, me të cilin shihet se ka shkëlqyer.

Në Instagram, sapo ka postuar storie teksa ka vënë në dukje paraqitjen e saj e cila sdo koment.

Krahas fustanit, ajo e ka perfeksionuar dukjen me flokë të rregulluara të cilat veçse ia shtuan edhe më shumë hijeshinë.

Shikojeni dhe binduni!!

 

 

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë