Luizi rrit luksin, merr shtëpi në lagjen VIP të Tiranës

Luizi merr shtëpi në lagjen VIP të Tiranës.

Pas daljes nga “Big Brother VIP”, Luizi është treguar shumë aktiv në Instagram, ku tashmë numëron një numër shumë të madh ndjekësish.

Me postimin e bërë së fundmi Luizi ka treguar se është zhvendosur te “Kodra e Diellit”, e cila konsiderohet si lagje “VIP”.

“Do të jem rezident në këtë lagje, pra te “Kodra e Diellit”, ka thënë ai ndër të tjera. siguri pranë tij do të jetë dhe partnerja e tij, Kiara.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë