Dëgjojeni “Nuk mundem ma” të Arton Preniqit

Këngëtari Arton Preniqi njihet për hite të shumta e në mesin e tyre mund të veçohet kënga “Nuk mundem ma” të cilin e ka lansuar në dhjetor të vitit të kaluar.

Këngën e solli me videoklip dhe në kanalin ‘Youtube’ ka mar komente pozitive nga fansat.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e plotë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë