Ndodh e papritura: Luana Vjollca përfundon në burg

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, duket se kësaj radhe ka përfunduar në pranga.

Dy artistët, Luana Vjollca dhe Bardhi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

Kënga më e re e tyre titullohet “Zemrën ta vodha”.

Ata këngës ia kanë realizuar edhe videoklipin, në të cilin Luana shfaqet në rolin e polices.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë