Emocionohet Xhuli, befasohet nga familja e saj në Finlandë

Njëra prej finalisteve të Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura, është suprizuar në finalen e madhe të shtëpisë më të madhe në vend nga familja e saj.

Ajo nga miqtë, shoqëria dhe familja në Finlandë ka marrë një videomesazh, duke i dëshiruar fitore.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë