Bëhet virale videoja ku Mbresa shan keq, harron mikrofonin ndezur derisa bisedon me ‘Vëllain e Madh’

Mbresa është një nga banorët që ka arritur në finale në Big Brother Vip Kosova. Ajo është këngëtare e muzikës ‘pop’ dhe u bë pjesë e shtëpisë në janar.

Një video ku ajo dëgjohet duke sharë është bërë virale pasi banori tjetër Andi ishte eliminuar nga gara. Mbresa kishte harruar mikrofonin ndezur përderisa ishte në dhomën e rrëfimit, KU po bisedonte me “Vëllain e Madh” për largimin e Andit.

Kjo nga publiku u pa si një plan që kishin thurur për ta dërguar Mbresën në finale.

Ndër të tjerash këngëtarja dëgjohet në video duke sharë: Mos ja q* more robt.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë