Kiara tregohet e ashpër me Luizin, i jep fund lidhjes me të

Kiara e ashpër në debatin me Luizin.

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli po shihen si një çift potencial nga ana e publikut.

Dyshja kanë shpërthyer në debate me njëri-tjetrin dhe një i tillë ndodhi edhe mbrëmë (e premte).

Ishte Kiara ajo që kërkoi nga Luizi që t’i qëndronte larg dhe t’i jepte hapësirën që ka nevojë ajo, por kjo nuk u prit mirë nga artisti.

Tutje, moderatorja tha se ka jetuar për një kohë të gjatë vetëm dhe të jetë vazhdimisht pranë tij ndihet si e ‘mbytur’.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë