A e pret dikush tjetër jashtë? Përgjigja e Kiarës lë pa fjalë Luizin!

Kiara dhe Luizi kanë vendosur ti japin një mundësi pëlqimit që kanë për njëri-tjetrin.

Dyshja gjatë këtyre ditëve janë parë super të ëmbël nën shoqërinë e tyre.

Gjatë një bisede Luizi e ka pyetur me stil moderatoren nëse ka dikë jashtë dhe përgjigjia e saj e ka lumturuar shumë këngëtarin.

Je më i miri nga të gjithë këtu”, i tha bukuroshja këngëtarit.

Edhe si pamje, edhe si njeri, je më i miri nga të gjithë këtu”, iu përgjigj Kiara.

Po jashtë, a jam më i miri? A ka ndonjë tjetër më të mirë jashtë?

Kiara nuk ngurroi ta thotë troç përgjigjen e saj. “Jashtë duhet parë se si do jemi. Nuk ka tjetër jashtë”.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë