E tmerrshme: Momenti kur Kejvina e godet Luizin, pamjet nuk u transmetuan

Banorja e BBA, Kejvina Kthella e ka pranuar dje që ka goditur Luizin me shuplakë dhe nuk është penduar fare. Në televizion sigurisht nuk u dha asgjë por tashmë kanë dalë pamjet e këtij momenti nëpër rrjetet sociale.

Ende nuk dihet se cili do të jetë vendimi i produksionit për dhunën e ushtruar nga Kejvina ndaj Luizit.

Në oborr pikërisht për këtë temë po fliste Dea Mishel dhe Kejvina. Dea thotë se një shpullë nga vajza për djalin nuk i duket e tmerrshme dhe Kejvina përsërit disa herë se ajo nuk është penduar për shpullën ndaj Luizit.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë