Gruaja nga Tersteniku nënë e 4 fëmijëve por duket si 20-vjeçare (Foto)

Ariana Fejzullahu nga Tersteniku i Drenasit, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Ariana në çdo paraqitje duket elegante dhe e rregulluar bukur.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shaqet e veshur shkurt dhe me stil. (Vijon poshtë reklamave)

Në këtë veshje ajo po duket si 20 vjeçare.

Edhe pse nënë e katër fëmije, linjat trupore të Arianaës janë në top formë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë