Burri i saj do të ‘shkrihet’ kur ta sheh ja shumë e ka ekspozuar trupin në këtë fustan Adelina!

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, prej vitesh tashmë është larguar nga muzika duke iu dedikuar familjes së saj.

Ajo prej kohësh është martuar me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjoza Markov me të cilin ka edhe një djalë, Jonin.

Që kur lidhja e saj u bë publike, këngëtarja është komentuar për një kohë të gjatë në rrjet për faktin se Adelina dhe partneri i saj kanë një diferencë të madhe në moshë.

Kjo nuk e ka penguar Adelinën që t’ia shpreh çdo herë dashurinë që ka për të, përcjell ORAinfo.

E se fundmi Adelina po merr pjesë në një emison vallëzimi.

Ajo ka publikuar disa imazhe ku shfaqet e veshur me një fustan provokues, duke vë në pah gjoksin e saj gjigant.

E grimosur me shumë shije, Adelina me këtë pamje do ta ‘shkrijë’ burrin e saj.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë