“Mirëmengjesi Atdhe’, Shaqir Cërvadiku lanson këngën e re (Video)

Këngëtari i njohur Shaqir Cërvadiku ka lansuar këngën e re “Mirëmengjesi Atdhe”.

Kënga është punlikuar të shtunën dhe po pelqehet nga adhuruesit e Shaqes.

Një pjesë e klipit është realizuar në Drenas.

Shaqir Cërvadiku “MIRËMENGJES ATDHE”
Teksti: Vangjel Frroku
Muzika: Shaqir Cërvadiku
Orkestrimi: Ethnomusic
Video: @Red Media
Violinë: Arsim Berisha
Qifteli: Burim Krasniqi
Falenderojmē: Qendren kulturore VATRA,kolegë e miq!

VIDEO KËTU

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë