“Shtinja lapsin vet”, Don Xhoni tregon veturat e tij super-luksoze

Sot, ai në InstaStory ka publikuar disa fotografi të veturave të tij super-luksoze, shkruan lajmi.net.

“Shtinja lapsin vet”, shkroi ai krahas disa fotove të veturave të tij.

Kënga e fundit e artistit titullohet “Katile” dhe u pëlqye nga publiku.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë