Adelina Tahiri me fustan të ngushtë, zbulon linjat trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, është femra më e komentuar në show-bizit shqiptar.

Ani pse ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë, ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Që kur ajo u bë nënë, disi u largua nga bota e muzikës dhe iu përkushtua më shumë familjes së saj të ngushtë.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë