Ekskluzive: Don Xhoni kapet mat me Era Istrefin

Reperi Don Xhoni dhe këngëtarja Era Istrefi janë parë bashkë në një video

Në një video që po qarkullon nëpër rrjetet sociale, dyshja e këngëtarëve kosovarë, të cilët janë të njohur për hitet e tyre janë xhiruar në një mbrëmje dhe ku shihen pas një veture duke u përqafuar.

Don Xhoni deri para disa kohe ishte në lidhje me një modele ruse, por tani ai është single.

Në anën tjetër, Era Istrefi ka qenë hermetike sa i përket jetës personale këto vite. Kujtojmë që dyshja nuk e ndjekin njëri tjetrin në Instagram. /GazetaExpress/

Këtu mund ta shikoni videon…

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë