Reperi nga Drenasi, Don Xhoni bëhet me menaxher të ri

Pak ditë më parë, reperi nga Drenica, Don Xhon, zbuloi se nuk është më nën menaxhimin e Gjoni Black.
Por, nuk shkoi gjatë dhe reperi u bë me menaxher të ri, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në ‘Instagram’, Denis Avdiu ka bërë të ditur se reperi tashmë është nën menaxhimin e tij.

“E ardhmja është këtu! I lumtur që të lajmërojë dhe ta mirëpres artistin tim të ri, DON XHONI 🚨”, ka shkruar Avdiu në postimin e tij.

Kujtojmë së nën menaxhimin e Denisit, është edhe Butrint Imeri, i cili kishte shënuar suksese të mëdha dhe kjo duket se është edhe arsyeja se pse Don Xhoni ka vendosur të menaxhohet nga ai.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë