Mbesa bukuroshe e Shyhrete Behlulit si latino amerikane

Mbesa e pashme e Shyhrete Behlulit, Elira Martinaj nuk duket se po merret me diçka dhe muzika nuk shihet të jetë në planet e saj.

Megjjthatë, asaj i pëlqen të fotografohet dhe ta tregoj vetën në rrjete sociale, ku ka shumë ndjekës.

Elira, ka rreth 70 mijë ndjekës në Instagram, ndërkohë që faqen më nuk e ka private.

Në disa nga fotot e fundit, ajo po duket si aktore latine.

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë