Me këtë veshje provokuese shfaqet në ‘Sunny Hill’ Ariana Fejzullahu!

Ariana Cakiqi- Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut. Ajo është nga Tersteniku i Drenasit.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet, përcjell ORAinfo.

Ajo mbrmë ka marrë pjesë në festivalin që po mbahet në Prishtinë ‘Sunny Hill’.

Ariana ka zgjedhur që të vishet goxha provkuese në këtë mbrëmje. (Foto, poshtë reklamave👇)

Me një bluzë në formë të riçipetave, Ariana shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

Shpërndaje këtë lajm në:

Më shumë